دو نمایش در اداره تئاتر

پیغام خطا

Notice: Undefined index: custom_date_format در date_formatter_format() (خط 447 از /home/h83452/domains/irannamayesh.ir/public_html/sites/all/modules/date/date.module).

 

نمایش «ورود خانم ها ممنوع» به نویسندگی آرش عباسی و کارگردانی سیاوش جامع ساعت 19:45 در خانه نمایش اداره تئاتر اجرا می شود. در این نمایش سیاوش جامع، مهدی رحیمی سده، حامد شیخی، حمید فتوحی، سپیده ساعدی، مسعود رمضانی و نگار نوراد ایفای نقش می کنند. در خلاصه نمایش آمده: در یک سرویس بهداشتی مردانه رویدادها و اتفاقات روزمره افراد از طبقات مختلف اجتماعی رقم می‌خورد. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه ای 15 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «مودیلیانی» نوشته  مهسان عطایی و احسان بداخشان و به کارگردانی علیرضا یزدانی ساعت 18 در خانه نمایش اداره تئاتر به صحنه می رود. در این نمایش امیر ارسلان نوروزی، مهسان عطایی، کامران طاهری، هادی شبانی، محسن ابوالفتحی، نکیسا نوری، هانیه وزیرپناه و مصطفی کزازی بازی می کنند. در خلاصه نمایش آمده: زندگینامه مودیلیانی برداشتی از فیلم مودیلیانی که از تخیل پیکاسو نقاش بزرگ و ژان که همسر مودیلیانی بود، روایت می‌شود که چه سختی هایی در زندگی کشیده و چه دورانی را گذرونده. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه ای 15 هزار تومان می‌باشد.