تالار مولوی و چهار نمایش

پیغام خطا

Notice: Undefined index: custom_date_format در date_formatter_format() (خط 447 از /home/h83452/domains/irannamayesh.ir/public_html/sites/all/modules/date/date.module).

نمایش «کلفت ها» به نویسندگی ژان ژنه و کارگردانی علی اکبر علیزاد ساعت 18:30 در سالن اصلی تالار مولوی اجرا میشود. در این نمایش علیرضا کیمنش، مرتضی حسین زاده وکتایون سالکی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 25 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «جان گابریل بورکمان» به نویسندگی هنریک ایبسن و کارگردانی سعید کریمی ساعت 20:30 در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود. در این نمایش امیرحسین سرداریان، شادی شاه علی، فایزه امیری، ابوالفضل سلحشور، مبین سپاس زاده، مریم حاجی زاده، معصومه دهقان نژاد و نگار نقش نژاد بازی می‌کند. بازیگران بدن نمایش نیز علی رجایی، حسین جعفریان، مجید کشاورز، محسن صادقی (هینکل)، سعید بیات، پرهام عاروان، پویان مهربان، پولاد شعبانی و شهاب صالحی (مرد معدن کار) هستند. در خلاصه نمایش آمده: بانکدار سابق نروژی به «نام جان گابریل بورکمان» به دلیل فساد مالی راهی زندان می‌شود. و تمامی اموال وی توسط دولت وقت مصادره می گردد. او پس از رهایی از زندان با همسر و فرزندش در خانه معشوقه سابق‌اش زندگی می‌کند. او خود را به مدت ۸ سال در اتاقی حبس می‌کند. بهای بلیط این نمایش 100 دقیقه‌ای 25 هزار تومان می‌باشد.

 

نمایش «باد می وزد» به نویسندگی و کارگردانی امیر نجفی ساعت 17:30 در سالن کوچک تالار مولوی اجرا می‌شود. در این نمایش زهرا مهرابی و موژان کردی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یک شب در خوابگاه دختران برای یکی از دختران دانشجو اتفاقی افتاده و حراست از آن با خبر شده. بهای بلیط نمایش 25 هزار تومان است.

 

نمایش «روز پزشک» به نویسندگی و کارگردانی فرزام رنجبر ساعت 19 در سالن کوچک تالار مولوی به صحنه می رود. در این نمایش امیر نوروزی، مهناز ذبیحی و غزل شجاعی بازی می کنند. در خلاصه نمایش آمده: امروز روز پزشک است. اما روز خوبی برای پزشک‌ها نیست. بهای بلیط این نمایش 55 دقیقه ای 25 هزار تومان تعیین شده است.